PobierzFlash

Patroni

To dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku e-commerce. Handlostacja świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu administracji i promocji sklepów internetowych, jak również dysponuje rozwiązaniami technologicznymi, wspomagającymi rozwój funkcjonalności platform sprzedażowych. Swoją ofertę kieruje do firm, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z e-handlem, jak również do tych, które z powodzeniem działają już na rynku sprzedaży internetowej, a chcą we współpracy z nami powiększyć swoje zyski.

 

Istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo - Wschodniej. Firma specjalizuje się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Z jej usług korzysta ponad milion użytkowników. home.pl stale współpracuje ze światowymi liderami technologicznymi w celu rozwoju oferty. Do grona kluczowych Partnerów firmy należą m.in. AMD, Google, Microsoft.

 

Prężnie działająca firma, zajmująca się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie e-learningu. Edustacja.pl specjalizuje się w tworzeniu szkoleń e-learningowych na zlecenie klienta, ale również realizuje projekty własne, które udostępnia w sklepie internetowym www.sklep.edustacja.pl. Dodatkowo firma prowadzi największy w Polsce serwis edukacyjno-szkoleniowy poświęcony rynkowi szkoleń komercyjnych i EFS.